Cover not available
Hodnocení knihy
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Almužna jen pro bohaté /

Autorka komplikovaně splétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině bohatého podnikatele na malém českém městě. Obě hrdinky pocházely z lepší společnosti a obě ztratily otce a o svou budoucnost se musely postarat samy, každá však zvolila jinou cestu. Starší z nich se pomocí vypo...

Full description

Main Author: Körnerová, Hana Marie, 1954-
Format: eBook
Language: Česky
Published: Brno : MOBA, c2008
Edition: Vyd. 1.
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Autorka komplikovaně splétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině bohatého podnikatele na malém českém městě. Obě hrdinky pocházely z lepší společnosti a obě ztratily otce a o svou budoucnost se musely postarat samy, každá však zvolila jinou cestu. Starší z nich se pomocí vypočítavé intriky provdala za staršího bohatého muže, časem mu porodila syna a zmocnila se jeho majetku. Po jeho smrti se zamilovala do mnohem mladšího muže, který okouzlený její krásou konečně zapomněl na svou první velkou ztracenou lásku. Po počáteční idyle se vztahy v rodině prudce vyostřily, když se dospělý hrdinčin syn vrátil z ciziny s mladou ženou, k níž majetnická tchyně zaujala okamžitě nenávistný postoj. Dusivá atmosféra plná nenávisti a výhrůžek vrcholí vraždou, při jejímž vyšetřování postupně vychází najevo pečlivě skrývané tajemství dávného milostného vztahu, jehož odhalení pomohlo pachateli uskutečnit pečlivě plánovanou promyšlenou pomstu.
Román pro ženy s kriminální zápletkou je časově situovaný do neurčitého období první poloviny dvacátého století do prostředí české maloměstské honorace.
Physical Description: 287 s. ; 21 cm
ISBN: 978-80-243-3279-6