Cover not available
Hodnocení knihy
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Minuta na rozloučenou /

Mariannu nudí život, společnost i přátelé. Rozhodne se, že přeruší studia a bude doprovázet otce, profesora přírodních věd, na výpravu do argentinského pralesa. Hledá změnu a dobrodružství a zcela nepřipravená se ocitá ve světě, který nemá s romantikou jejích představ nic společného. Ve skupině věde...

Full description

Main Author: Körnerová, Hana Marie, 1954-
Format: eBook
Language: Česky
Published: Brno : MOBA, c2011
Edition: Vyd. 1.
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Mariannu nudí život, společnost i přátelé. Rozhodne se, že přeruší studia a bude doprovázet otce, profesora přírodních věd, na výpravu do argentinského pralesa. Hledá změnu a dobrodružství a zcela nepřipravená se ocitá ve světě, který nemá s romantikou jejích představ nic společného. Ve skupině vědeckých pracovníků, domorodých nosičů a průvodců pluje na člunech proti proudu řeky Paraná. Když dojde k nehodě a přepadení, výprava se nechtěně rozdělí. Marianna projde tvrdou fyzickou i psychickou zkouškou. Po návratu do civilizace mění svůj postoj k životu a vnímá jinak i přátelství, lásku a zodpovědnost za druhé. Nakladatelská anotace.
Milostný román s dobrodružnou zápletkou, líčí rozpolcenost hlavní hrdinky, která na expedici v argentinském pralese nahlédne marnost a prázdnotu svého dosavadního života a po návratu do civilizace je pevně rozhodnuta vše změnit.
Physical Description: 223 s. ; 21 cm
ISBN: 978-80-243-4476-8