Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

PDF

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Takoví normální hrdinové : jak banda svérázných dobrodruhů objevila zapomenutá tajemství síly a vytrvalosti /

Autor bestselleru Zrozeni k běhu našel další velké dobrodružství v rozeklaných krétských horách, kde skupina partyzánů během 2. světové války zosnovala troufalý únos německého generála přímo ze srdce nacistických okupačních sil.

Main Author: McDougall, Christopher, 1962-
Other Authors: Kudrnová, Anna, 1986-
Format: eBook
Language: Česky
Published: Praha : Mladá fronta, 2015
Edition: První vydání
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Autor bestselleru Zrozeni k běhu našel další velké dobrodružství v rozeklaných krétských horách, kde skupina partyzánů během 2. světové války zosnovala troufalý únos německého generála přímo ze srdce nacistických okupačních sil.
Jak mohli zchudlý umělec s mladým pastýřem a bohémským básníkem uvěřit, že se jim povede husarský kousek vyžadující takovou sílu a vytrvalost, a jak propašovali generála kolem tisíců nacistických pronásledovatelů, když se nemohli spolehnout skoro na nic jiného než na svou duchapřítomnost a odvahu? Kniha je sonda do ztraceného umění hrdinů, která nás zavede všude tam, kde moderní sportovci pilují dávné dovednosti, aby byli připraveni na všechno. Kniha Zrozeni k běhu čtenáře přesvědčila, aby dali vale běžeckému pásu, odhodili boty a vyběhli ven; stejně tak Takoví normální hrdinové inspirují k tomu, abychom vyšli z posilovny a začali sportovat v přírodě a vydali se vstříc vlastním hrdinským výkonům. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Physical Description: 324 stran ; 24 cm
Bibliography: Obsahuje bibliografické odkazy
ISBN: 978-80-204-3825-6