Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

PDF

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Dvanáctá karta /

Detektivka úspěšného autora z cyklu o dvojici svérázných vyšetřovatelů se odehrává během pouhých dvou dnů, vymezených na záchranu života mladé studentky.

Série: Případy Lincolna Rhyma, část 6
Main Author: Deaver, Jeffery, 1950-
Other Authors: Kobělka, Jiří
Format: eBook
Language: Česky
Published: Ostrava : Domino, 2016
Edition: Vydání třetí
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Detektivka úspěšného autora z cyklu o dvojici svérázných vyšetřovatelů se odehrává během pouhých dvou dnů, vymezených na záchranu života mladé studentky.
Zvídavá černošská středoškolačka se stala při studiu historických materiálů z 19. století pro svou školní práci terčem neúspěšného útoku neznámého pachatele, který ale dal jasně najevo, že vraždu hodlá dokonat. Případu se ujímá tělesně postižený geniální kriminalista Lincoln Rhyme se svou společnicí a oba docházejí k závěru, že útok na studentku bezprostředně souvisí s případem bývalého otroka Charlese Singletona, dívčina předka, který se v 19. století výrazně angažoval v boji za občanská práva, ale byl obviněn z krádeže a všeobecně zostuzen. Vyšetřovatelé mají jen dva dny na to, aby zjistili souvislost vražedného útoku s minulostí, a díky neobvyklým metodám se jim podaří v poslední chvíli zabránit vraždě.
Item Description: Obálkový podnázev: šestý případ Lincolna Rhyma
Physical Description: 624 stran ; 21 cm
ISBN: 978-80-7498-156-2