Cover not available
Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Život samá pohroma : jak čelit stresu, nemoci a bolesti pomocí moudrosti těla a mysli /

Mindfulness neboli meditace všímavosti se na Západě v posledních letech stala významným fenoménem. Jde o duševní trénink zaměřený na prožívání přítomného okamžiku, což má vědecky prokázaný blahodárný vliv na zdraví a duševní pohodu. Praktikuje ho mnoho známých osobností, mimo jiné Al Gore, Clint Eas...

Full description

Main Author: Kabat-Zinn, Jon, 1944-
Other Authors: Válek, Libor
Format: eBook
Language: Česky
Published: V Brně : Jan Melvil Publishing, 2016
Edition: Vydání první
Series: Pod povrchem
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Mindfulness neboli meditace všímavosti se na Západě v posledních letech stala významným fenoménem. Jde o duševní trénink zaměřený na prožívání přítomného okamžiku, což má vědecky prokázaný blahodárný vliv na zdraví a duševní pohodu. Praktikuje ho mnoho známých osobností, mimo jiné Al Gore, Clint Eastwood, Oprah Winfreyová či ragbista Jonny Wilkinson. Mindfulness se objevuje na titulních stranách časopisů, jako je Time, Scientic American nebo Newsweek, firmy Google či Twitter platí svým zaměstnancům meditační lekce. A v neposlední řadě stovky nemocnic po celém světě zavádějí léčebné programy založené na všímavosti. Nakladatelská anotace. Kráceno.
Průvodce, který vybízí k rozvíjení všímavosti (mindfulness) a k jejímu zapojení do každodenního života. Učí, jak využít praxi všímavosti k boji se stresem či zdravotními problémy.
Item Description: Přeloženo z angličtiny
Physical Description: 616 stran : ilustrace ; 24 cm
Bibliography: Obsahuje bibliografii a rejstřík
ISBN: 978-80-7555-012-5